Erem

PROJEKTY NAWADNIANIA OGRODÓW I TRAWNIKÓW

Woda jest niezbędnym składnikiem do rozwoju roślin – jeśli marzysz zatem o wspaniałym i bujnym ogrodzie, zapewnienie odpowiedniego nawadniania jest obowiązkowe. Możesz oczywiście robić to ręcznie – wymaga to jednak czasu, a także odpowiedniego doboru intensywności podlewania do konkretnej rośliny i pogody. Może się zatem zdarzyć, że jednego dnia podlejesz za dużo, a drugiego za mało, co ostatecznie przyczyni się do obumarcia konkretnego drzewka.

Lepszym, prostszym i przede wszystkim oszczędnym sposobem jest system nawadniania. To w pełni zautomatyzowany projekt, który dostarcza odpowiednie nawodnienie roślinom w oparciu o ich zapotrzebowanie i przede wszystkim – w zależności od pogody.

System nawadniania ogrodów i trawników

Właściwie zaprojektowany system nawadniania ogrodów i trawników to rozwiązanie, które zapewnia każdym roślinom optymalne warunki wzrostu, także w okresach letniej i zimowej suszy. Zapewnia regularne podlewanie w idealnie dostosowanych ilościach.

Projekt nawadniania ogrodu i trawnika zawsze jest przygotowywany indywidualnie – nie ma bowiem drugiego, takiego samego ogrodu. W każdym obejściu występują inne zależności – rodzaj gleby, dobór roślin, topografia terenu, ale też i budynki i instalacje, które przebiegają przez działkę. Dlatego też tworząc projekty systemów nawadniających bierzemy pod uwagę każdy z tych elementów i dopiero dostosowujemy go do potrzeb inwestora.

Projekt nawadniania – sprawdzona firma

Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza z zakresu gospodarki wodnej sprawia, że nasi eksperci planując system nawadniania biorą pod uwagę wszystkie wymienione wyżej czynniki, uwzględniając także potrzeby inwestorów i przede wszystkim warunki klimatyczne, które w ostatnich latach znacząco się zmieniły.

To właśnie dzięki tej szczegółowej analizie jesteśmy wstanie przygotować projekt systemu nawadniania dopasowany do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu ogród cieszy soczystą zielenią bez względu na panujące warunki pogodowe.

Nawadnianie ogrodu i trawników

W naszej pracy stosujemy wiedzę, doświadczenie oraz chętnie sięgamy po nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Nasz projekt systemu nawadniania uwzględnia najnowsze badania oraz instalacje nowej generacji, dzięki czemu możemy zapewnić inteligentne sterowanie nawadnianiem dopasowane do aktualnych warunków pogodowych. W praktyce oznacza to niższe koszty zużycia wody oraz znacznie lepsze warunki do rozrostu dla twoich roślin.

Projekty systemów nawadniających nowej generacji to w perspektywie czasu ogromna oszczędność i przyczynienie się do ochrony środowiska, które wynika z oszczędności wody. Nawadnianie ogrodu i trawników to również wrażenia estetyczne – nie musisz martwić się o suche plamy na trawniku, a czas który poświęciłbyś na podlewanie możesz wykorzystać na relaks w ogrodzie.

Stwórz z nami swój system nawadniania

Nasi eksperci kochają ogrody, dlatego też z pasją i zaangażowaniem podchodzą do projektowania systemów nawadniania ogrodu i trawników. Troszczymy się o zieleń na twoim ogrodzie i chcemy pomóc ci w znalezieniu czasu na relaks. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia i dbamy o każdy detal systemu nawadniania.

Jeśli twoim marzeniem jest piękny i zielony ogród – skontaktuj się z nami. Zadbamy o to, aby twoja zielona oaza była miejscem wytchnienia i relaksu, a projekt nawadniania zajmie się tym, co najważniejsze – regularnym podlaniem twojego ogrodu z uwzględnieniem warunków pogodowych i przede wszystkim potrzeb każdej rośliny.

Nawadnianie ogrodu i trawników jeszcze nigdy nie było tak proste – przyszłość twojego ogrodu jest soczyście zielona razem z naszymi projektami systemów nawadniania ogrodów i trawników.

Zapoznaj się także z ofertą wiercenia studni głębinowych!

 
Scroll to Top